O blogu

PRZEJDX-DO-SKLEPU

O blogu
Każdy pies zasługuje na wyjątkowe traktowanie, dlatego doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia dieta. Mamy jednak świadomość, że opieka nad psem ogranicza się nie tylko do zdrowego żywienia, ale obejmuje również wiele innych istotnym aspektów. W związku z tym pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, a współpracując z lekarzami weterynarii, treserami i pasjonatami odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie, aby uczynić Was oraz Waszych czworonożnych przyjaciół szczęśliwszymi.
Blog ten powstał z myślą o tych, którzy tak jak i my, kochają psy. Znajdziecie tu szereg wartościowych informacji, ciekawostek i porad, zredagowanych w oparciu o wiedzę specjalistów. Jesteśmy tu dla Was, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kim jesteśmy?
As-Pol Mięso dla psów to producent wysokiej jakości mięsa dla psów. Nasza firma wyrosła z miłości do psów, gdyż od początku jej istnienia towarzyszyła nam hodowla owczarka niemieckiego. Od 1991 roku, każdego dnia dbamy o Waszych czworonogów produkując najwyższej jakości mięso dla psów. Uważnie przyglądając się ich potrzebom oraz rosnącym oczekiwaniom klientów dokładamy wszelkich starań by dostarczać pełnowartościowe produkty, stanowiące podstawę zdrowego żywienia Twojego psa.

Misja firmy
Celem naszej firmy jest produkcja pełnowartościowego mięsa, będącego źródłem zdrowia każdego psa, dlatego w trosce o Waszych czworonożnych przyjaciół wkładamy wiele wysiłku, by produkty marki As-Pol były w 100% naturalne. Aby mieć pewność, że dostarczamy Waszym psom pokarm najwyższej jakości dokładnie przyglądamy się procesowi produkcji, dokonując starannej selekcji przy wyborze dostawców oraz współpracując ze specjalistami w dziedzinie weterynarii i zoologii. Znając potrzeby psów staramy się zapewnić im pokarm, który jest nie tylko zdrowy, ale i smaczny, dlatego w ofercie znajdziecie szeroką gamę produktów, które uszczęśliwią każdego czworonoga. W ten sposób pragniemy także wyjść naprzeciw oczekiwaniom właścicieli psów, dając im możliwość zakupu wyselekcjonowanych produktów wyprodukowanych pod nadzorem Powiatowego Inspektora Weterynarii w Katowicach.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy.

As-Pol Dział Obsługi Klienta:
ul. Kolejowa 58
40-606 Katowice
tel. (32) 781-85-30
email: sklep@miesodlapsow.pl

Godziny pracy: pon-pt: 8.00-16.00